O firmie

O firmie

cover_geoinzynieriaCover Technologies sp. z o.o. to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Spółka Cover z sukcesami działa na rynku polskim i europejskim.

WYKONAWSTWO

Realizujemy najtrudniejsze zlecenia w zakresie szeroko pojętego budownictwa przemysłowego, energetyki wodnej, gospodarki ściekowej oraz ochrony i naprawy wszelkich konstrukcji budowlanych i obiektów inżynieryjnych. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników budowlanych, zapewniamy sprzęt i materiały, co pozwala nam kompleksowo obsługiwać każde zlecenie. Jako jedna z nielicznych firm w Europie specjalizujemy się w wąskiej dziedzinie iniekcji ciśnieniowej i zabezpieczeniach przeciwwodnych części podziemnych obiektów budowlanych. Jako jedyna firma w Polsce mamy doświadczenie w stabilizacji tłucznia kolejowego i poprawie lokalnej stateczności nasypów kolejowych. Nieprzerwanie realizujemy duże i znaczące dla gospodarki projekty takie jak: Gazoport Świnoujście, Metro Warszawskie, dworzec Łódź Fabryczna, Autostrada A4 i A2, PWiK Olsztyn „Łyna”, Kolektor Burakowski w Warszawie, Zagęszczacze promieniowe LW Bogdanka, Kolektor Wiślany w Warszawie, Naftoport Gdańsk.

Nasi klienci cenią nas za:
– skuteczność, rzetelność i terminowość,
– indywidualne podejście do klienta,
– systematyczne dokształcanie kadry inżynieryjnej,
– wdrażanie innowacyjnych w Polsce, ale sprawdzonych na świecie technologii i materiałów.

DYSTRYBUCJA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Jesteśmy producentem i dystrybutorem materiałów budowlanych, pochodzenia rodzimego i zagranicznego. Dostarczamy kompletne systemy hydroizolacyjne, żywice do iniekcji ciśnieniowych oraz system STABILTRAK, który jako jedyny w Polsce został pozytywnie zaopiniowany przez Instytut Kolejnictwa.

BADANIA NAUKOWE:

Od 5 lat przy współpracy z Instytutem Kolejnictwa prowadzimy prace badawcze i testy potwierdzające wysoką jakość i przydatność naszych żywic. Stosowane przez nas materiały i systemy hydroizolacyjne sukcesywnie poddawane są ocenie Instytut Badawczy Dróg i Mostów , ITB, ITWL, PZH. Współpracujemy z uczelniami technicznymi tj.: Politechnika Gdańska, Politechnika Warszawska, gdzie prowadzimy wykłady dla studentów. Wiedzą praktyczną wspieramy świat nauki w przygotowywaniu opinii technicznych i programów naprawczych.
Uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych targach, konferencjach oraz szkoleniach.

SZKOLENIA Z SYSTEMÓW HYDROIZOLACYJNYCH:

Dla odbiorców naszych usług i produktów, projektantów oraz inwestorów organizujemy szkolenia i warsztaty praktyczne na poziomie podstawowym i zaawansowanym w zakresie montażu systemów hydroizoloacyjnych oraz aplikacji produktów iniekcyjnych.

Naprawy i zabezpieczenia konstrukcji budowlanych

Naprawy i uszczelnienia obiektów hydrotechnicznych oraz mostowych

Budowy i remonty obiektów przemysłowych

Stabilizacje gruntu metodą iniekcji ciśnieniowej

Powłoki chemoodporne

Systemy hydroizolacyjne

Naprawy i uszczelnień metodą iniekcji

Naprawy izolacji, studni oraz kanałów metodami bezwykopowymi

Stabilizacji podsypki szynowej